הטיפים שלנו

image1

“מחשב מסלול מחדש”

אין צורך לקבוע חצי שנה לפני האירוע היכן יתקיימו הצילומים. כל יום הוא יום חדש עם צרכים ופקקי תנועה חדשים. משתנים כמו מזג אוויר ותנאי תאורה יכולים בקלות להוות סיבה להחלפת לוקיישן. לכן שווה להתארגן במקום לא רחוק מהאירוע ולהצטלם במספר לוקיישנים בדרך למקום. תמיד אפשר לגוון בין הנוף הירוק והטבע הפורח לבין נוף אורבני קשוח ומלוכלך. אחרי החתונה אתם עלולים להתחבר דווקא לנוף אחר ממה שחשבתם בהתחלה, לכן גיוון בנופים הוא פתרון מצוין.

image2

“עושים שמח”

תמיד תהיו ברחבת הריקודים ותרקדו כמה שיותר ביחד. חשוב גם להביא את המשפחה הקרובה לרחבה. חתונה שמחה – היא חתונה שאף אחד לא יושב בה.

image3

“חבר מביא חבר”

במהלך הצילומים חשוב להיות עם חבר או שניים שיעזרו בכל צורך או סחיבה. אין צורך להביא את כל החברים מהשכונה , הצבא וגן ריקי. חבר אחד טוב או חברה עם חיבור אנרגטי טוב לחתן והכלה , זה כל מה שצריך לסשן צילומים מוצלח.

image4

“שבור את הכוס חתן!”

חתנים, לא לפחד משבירת הכוס. במידה ואתם מפחדים מהקטע הזה בטקס, אפשר ומומלץ להביא כוס מהבית (אנחנו לא נספר).

image5

“את הכי יפה כשנוח לך”

בכל היום ובמיוחד בשלב הריקודים, חשוב שיהיה לכם נוח. תחליפו לזוג נעליים נוחות ומוכרות וסט בגדים נוחים – זה ייתן לכם תחושת נוחות וכוח לרקוד עד הבוקר.

image6

“אחראית הינומה”

מומלץ למנות מישהי שתפקידה יהיה להוריד לך את ההינומה בסוף הטקס לפני שכל העולם בא לחבק ולנשק אותך. אין דבר מבאס יותר מתסרוקת הרוסה עוד לפני המנה הראשונה…

image7

“בדרך אל הרב”

אין כמו להגשים לאימא ואבא את החלום של ללוות אתכם לחופה, אבל גם אם בחרתם להיכנס ביחד, חשוב שתצעדו לאט עם ראש מורם וחיוך גדול. אחרי הכל זה היום המאושר בחייכם.

image8

“החתן לכלה שם טבעת”

אחרי שהחתן עונד לכלתו את הטבעת מומלץ להעביר את הטבעת לאצבע ממנה אין סיכוי שהיא תיפול…

image9

IN THE SUMMER TIME

צילומים בתקופת חודשי הקיץ דורשים לחפש את הצל ולברוח מהשמש ע”י צילום בסמוך למבנים ועבודה נכונה עם קרני השמש. אין צורך לצאת מוקדם לצילומים בקיץ, זמן הצילום הטוב ביותר הוא בין ערביים ולכן אין למה להיות מוכנים לצילומים כבר בשעות הצהריים.

image10

“גוד איז א-די ג’יי”

בחרתם דווקא אותו מאלפי תקליטנים בענף הזה? תנו לו לעבוד!
אתם או אנשים אחרים שעולים אליו בבקשות כל כמה דקות, מוציאים אותו מאיזון ורק מפריעים לו.
הצלחתו של האירוע אינה נמדדת בשעת הסיום שלו. תסמנו לדי- ג’יי מתי להפסיק את המוזיקה וכך תמנעו מהשלב המביך של כמה שיכורים בודדים על הרחבה.

image11

“פחות – זה יותר”

אין צורך להעלות את כל העולם וחמתו על במת החופה. לכו על חופה מרווחת עם האנשים הכי קרובים אליכם. כמה שפחות יסתירו אתכם – כך כולם יראו אתכם ואת הטקס עצמו טוב יותר.

image12

“הרי את מוארת לי”

הסוד לצילומי חופה מוצלחים הוא חופה מוגבהת ומוארת היטב. חופה על במה מסורתית עם תאורה נכונה בחזית החופה, תאורה טובה על האורחים תניב גם אורחים שלא מסתירים להם את ההתרחשות וגם תמונות מצוינות.